Switches

Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-12 van 15

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
Pagina
  1. TP-Link JetStream™ T1600G-28PS - 24-Poorten Gigabit PoE+ Managed L2+ Smart Switch

    De TP-Link T1600G-28PS biedt 24 Gigabit poorten met PoE+ ondersteuning (PoE vermogen 192 Watt). De switch heeft daarnaast 4 SFP-poorten waarmee u uw netwerk flexibel kunt uitbreiden. Met krachtige L2 en L2+ features als static routing, QoS en beveiligingsfuncties voor professionele netwerken.

    T1600G-28PS
    20 op voorraad

    € 261,00 € 215,70
  2. TP-Link JetStream™ T1600G-18TS - 16-Poorts Gigabit Managed L2+ Fanless Smart Switch

    De TP-Link T1600G-18TS JetStream biedt 16 Gigabit poorten en 2 SFP-poorten waarmee u uw netwerk flexibel kunt uitbreiden. Met krachtige L2 en L2+ features als static routing, QoS en beveiligingsfuncties voor professionele netwerken.

    T1600G-18TS
    4 op voorraad

    € 119,50 € 98,76
  3. TP-Link JetStream™ T1600G-28TS 24-Poorts Gigabit Managed L2+ Fanless Smart Switch

    De TP-Link T1600G-28TS JetStream biedt 24 Gigabit poorten en 4 SFP-poorten waarmee u uw netwerk flexibel kunt uitbreiden. Met krachtige L2 en L2+ features als static routing, QoS en beveiligingsfuncties voor professionele netwerken.

    T1600G-28TS
    20 op voorraad

    € 126,00 € 104,13
  4. TP-Link JetStream™ T1600G-52TS 48-Poorts Gigabit Managed L2+ Fanless Smart Switch

    De TP-Link T1600G-52TS JetStream biedt 48 Gigabit poorten en 4 SFP-poorten waarmee u uw netwerk flexibel kunt uitbreiden. Met krachtige L2 en L2+ features als static routing, QoS en beveiligingsfuncties voor professionele netwerken.

    T1600G-52TS
    6 op voorraad

    € 308,00 € 254,55
  5. TP-Link JetStream™ T1600G-52PS 48-Poorts Gigabit PoE+ Managed L2+ Smart Switch

    De TP-Link T1600G-52PS JetStream biedt 48 Gigabit poorten met PoE+ ondersteuning (PoE vermogen 384 Watt). De switch heeft daarnaast 4 SFP-poorten waarmee u uw netwerk flexibel kunt uitbreiden. Met krachtige L2 en L2+ features als static routing, QoS en beveiligingsfuncties voor professionele netwerken.

    T1600G-52PS
    6 op voorraad

    € 429,00 € 354,55
  6. TP-Link Easy Smart TL-SG108PE 8-Poorts Gigabit Netwerkswitch met 4 PoE+ Poorten

    TP-Link Professionele 8-Poorts Gigabit Easy Smart Switch met 4  PoE+ poorten. Gebruiksvriendelijke, multifunctionele PoE-switch met krachtige prestaties.

    • 8 x Gigabit port
    • 4 x PoE+ port
    • Fanless ( Geen ventilator dus geruisloos )
    • Web-based user interface

     

    TL-SG108PE
    Meer dan 40 op voorraad

    € 63,00 € 52,07
  7. TP-Link Omada TL-SG2210MP JetStream 10-poorts Gigabit Switch met 8x Gigabit PoE+ en 2x Gigabit SFP(150W)

    De TP-Link TL-SG2210MP biedt 8 Gigabit poorten met PoE ondersteuning (PoE vermogen 150 Watt). De switch heeft daarnaast 2 SFP-poorten voor een uplink via glasvezel. Met krachtige L2 features, QoS en beveiligingsfuncties voor professionele netwerken.

    • 8 x 1 Gigabit PoE+ poorten en 2 x 1 Gigabit SFP poorten
    • L2+ Functionaliteiten
    • Omada SDN beheer
    • 10 Jaar garantie

     

    TL-SG2210MP
    10 op voorraad

    € 138,00 € 114,05
  8. TP-Link Omada TL-SG2210P JetStream 10-poorts Gigabit Switch met 8x PoE+ and 2x Gigabit SFP (58W)

    De TP-Link TL-SG2210P is een L2 managed switch met 8 Gigabit PoE+ poorten en 2 SFP-poorten. Middels PoE+ kan aangesloten apparatuur direct van stroom worden voorzien (totaal vermogen 58W). Deze switch biedt beheer- en securityfuncties voor professionele netwerken en is compatible met Omada SDN.

    • 8 x Gigabit PoE+ poorten + 2 x Gigabit SFP Slot
    • Beheer in Omada SDN
    • Fanless switch

     

    TL-SG2210P
    10 op voorraad

    € 108,00 € 89,26
  9. TP-Link Omada TL-SG2008P JetStream 8-poorts Gigabit Smart-switch met 4 PoE+ poorten (62W)

    TP-Link TL-SG2008P is een 8-poorts managed Gigabit switch voor kleine tot middelgrote bedrijven. Met uitgebreide beheeropties biedt deze switch PoE+ op 4 poorten met een totaal PoE-budget van 62W kunt u meerdere apparaten direct van voeding voorzien.

    • 8 x Gigabit poorten (4 x PoE +)
    • Beheer in Omada SDN
    • Fanless switch for quiet areas

     

    TL-SG2008P
    10 op voorraad

    € 95,75 € 79,13
  10. TP-Link Omada TL-SG2428P Jetstream 28-poorts Gigabit Smart Switch met 24 x PoE+ Poorten en 4 x SFP Poorten (250W)

    De TP-Link TL-SG2428P biedt 24 Gigabit poorten met PoE+ ondersteuning (PoE vermogen 250 Watt). De switch heeft 4 SFP-poorten waarmee u uw netwerk kunt uitbreiden. Met krachtige L2 en L2+ features als static routing, QoS en beveiligingsfuncties voor professionele netwerken.

    • 24 x 1 Gigabit PoE+ poorten en 4 x 1 Gigabit SFP poorten
    • L2 en L2 + Functionaliteiten
    • Omada SDN beheer
    • 10 Jaar Garantie

     

    TL-SG2428P
    3 op voorraad

    € 240,00 € 198,35
  11. TP-LINK TL-SM321A SFP-transceivermodule Type module BX

    De TP-Link TL-SM321A SFP ondersteunt WDM bidirectionele technologie, gebaseerd op een enkele glasvezel en is daarom kostenbesparend.

    • Bidirectionele WDM-SFP-module
    • Poorttype: LC / UPC Single Mode-glasvezel
    • Gegevenssnelheid: 1,25 Gbps

     

    TL-SM321A
    10 op voorraad

    € 41,00 € 33,88
  12. TP-LINK TL-SM321B SFP-transceivermodule Type module BX

    De TP-Link TL-SM321B SFP ondersteunt WDM bidirectionele technologie, gebaseerd op een enkele glasvezel en is daarom kostenbesparend.

    • Bidirectionele WDM-SFP-module
    • Poorttype: LC / UPC Single Mode-glasvezel
    • Gegevenssnelheid: 1,25 Gbps

     

     

    TL-SM321B
    10 op voorraad

    € 22,00 € 18,18
Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-12 van 15

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
Pagina

Merken

TP-Link
Yealink
Poly ( Plantronics & Polycom )
Avaya
Jabra
Axtel headsets
Audiocodes
Gigaset Pro
Grandstream
Konftel
Novick
Visions
Epos | Sennheiser
JPL Tele.com
Snom
Mitel