TP-Link TL-SM311LS Singlemode MiniGBIC module

Beschikbaarheid: Niet op voorraad

SKU
TL-SM311LS
€ 26,50 € 21,90

De TP-Link TL-SM311LS Enkele modus MiniGBIC is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand te vergroten, verbonden met onze beheerde web smart switches..

  • Single Mode MiniGBIC Module
  • Port Type: LC / UPC Single Mode
  • Data Rate: 1.25Gbps

 

Fiber MiniGBIC card module

De TL-SM311 Fiber Module Cards serie is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand van de verbinding te vergroten met onze beheerde web smart switches. Zij kunnen de afstand tot enkele kilometers, zelfs tientallen kilometers uitbreiden, ze voldoen in de regel aan de afstandsvereisten van LAN. De gebruiker kan kiezen of en welke fiber modules hij wil gebruiken, al naargelang de vraag, om de kosten te drukken.

Belangrijke kenmerken

  • Single Mode MiniGBIC Module
  • Standaarden en protocollen : IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Golflengte 1310nm
  • Voeding 3,3 V-voeding
  • Veiligheid en emissies : FCC, CE
  • Kabel : Single-Mode Fiber
  • Vezeltype : 9/125 μm Single-mode
  • Maximale Kabellengte 10 Km
  • Data Rate : 1.25Gbps
  • Port Type : LC/UPC

Geschikt voor de volgende TP-Link componenten

  • TL-T3700 Series
  • TL-T2500/TL-T2600/TL-T2700 Series
  • TL-T1500/TL-T1600/TL-T1700 Series
  • 2/3/5 Series
  • MC220L

 

Meer informatie
Garantie 2 Jaar
Soort garantie Carry in
Conditie Nieuw
EAN-Code 6935364030216
Merk TP-Link
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:TP-Link TL-SM311LS Singlemode MiniGBIC module
Uw waardering
Vragen van klanten
Geen Vragen
Heeft u gevonden waar u naar op zoek was?

Bestand(en)

There are no file attachments for this product.

Merken

TP-Link
Yealink
Poly ( Plantronics & Polycom )
Avaya
Jabra
Axtel headsets
Audiocodes
Gigaset Pro
Grandstream
Konftel
Novick
Visions
Epos | Sennheiser
JPL Tele.com
Snom
Mitel