TP-LINK TL-SM321B SFP-transceivermodule Type module BX

Beschikbaarheid: 10 op voorraad

Wordt maandag, maart 01 verzonden indien besteld in de volgende 2 dagen , 20 uren en 55 minuten !

SKU
TL-SM321B
€ 22,00 € 18,18

De TP-Link TL-SM321B SFP ondersteunt WDM bidirectionele technologie, gebaseerd op een enkele glasvezel en is daarom kostenbesparend.

  • Bidirectionele WDM-SFP-module
  • Poorttype: LC / UPC Single Mode-glasvezel
  • Gegevenssnelheid: 1,25 Gbps

 

 

Media converter en module

De TL-SM321B van TP-LINK gebruikt de nieuwste 1000Base-BX-standaard voor zenden via een enkele streng van een glasvezelkabel met verschillende golflengtes voor elke richting. U kunt het bereik van het netwerk met routers, switches en mediaconverters van TP-LINK met 10 km verlengen om de hoge snelheid en stabiliteit te bereiken.

Belangrijke kenmerken

  • Bidirectionele WDM-SFP-module
  • Ondersteunt bidirectionele WDM, waarbij een enkele vezel wordt gebruikt en dus kosten worden bespaard
  • Standaarden en protocollen : IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Veiligheid en emissies : FCC, CE
  • Kabel : Single-mode Fiber
  • Vezeltype : 9/125 μm Single-mode
  • Maximale Kabellengte 10km
  • Data Rate : 1.25Gbps
  • Port Type : LC/UPC

Uitvoering

  • Ondersteunt bidirectionele WDM-techniek, gebruikt één enkele vezelstreng
  • TX: 1310 nm / RX: 1550 nm
  • 3,3 V-voeding
  • Hot Swappable Plug en Play
  • DDM
  • SFP-MSA

Geschikt voor de volgende TP-Link componenten

  • MC220L Gigabit - Media Converter
  • TL-R4199G/4299G - SMB Broadband Router
  • TL-SG3109 Managed - Gigabit Switch
  • TL-SL3428/3452 - Managed Gigabit Switch
  • TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB - Web Smart Gigabit Switch
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB - Web Smart Gigabit Switch
  • TL-SL1351 - Unmanaged Gigabit-Uplink Switch

Advies

Gebruik een set van een TL-SM321A en een TL-SM321B om twee systemen op glas te koppelen.

TP-Link SM321B Transeiver Module Type BX

Meer informatie
Garantie 2 Jaar
Soort garantie Carry in
Conditie Nieuw
EAN-Code 6935364030520
Merk TP-Link
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:TP-LINK TL-SM321B SFP-transceivermodule Type module BX
Uw waardering

   Veel gestelde vragen en antwoorden


   Stel een vraag

Algemene voorwaarden

Er is geen content voor de algemene voorwaarden.
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden

Bestand(en)