TP-LINK TL-SM321A SFP-transceivermodule Type module BX

Beschikbaarheid: 10 op voorraad

Wordt morgen verzonden indien besteld in de volgende 19 uren en 20 minuten !

SKU
TL-SM321A
€ 41,00 € 33,88

De TP-Link TL-SM321A SFP ondersteunt WDM bidirectionele technologie, gebaseerd op een enkele glasvezel en is daarom kostenbesparend.

  • Bidirectionele WDM-SFP-module
  • Poorttype: LC / UPC Single Mode-glasvezel
  • Gegevenssnelheid: 1,25 Gbps

 

Media converter en module

De TL-SM321A van TP-LINK gebruikt de nieuwste 1000Base-BX-standaard voor zenden via een enkele streng van een glasvezelkabel met verschillende golflengtes voor elke richting. U kunt het bereik van het netwerk met routers, switches en mediaconverters van TP-LINK met 10 km verlengen om de hoge snelheid en stabiliteit te bereiken.

Belangrijke kenmerken

  • Bidirectionele WDM-SFP-module
  • Ondersteunt bidirectionele WDM, waarbij een enkele vezel wordt gebruikt en dus kosten worden bespaard
  • Standaarden en protocollen : IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Veiligheid en emissies : FCC, CE
  • Kabel : Single-mode Fiber
  • Vezeltype : 9/125 μm Single-mode
  • Maximale Kabellengte 10km
  • Data Rate : 1.25Gbps
  • Port Type : LC/UPC

Uitvoering

  • Ondersteunt bidirectionele WDM-techniek, gebruikt één enkele vezelstreng
  • TX: !550 nm / RX: 1310 nm
  • 3,3 V-voeding
  • Hot Swappable Plug en Play
  • DDM
  • SFP-MSA

Geschikt voor de volgende TP-Link componenten

  • MC220L Gigabit - Media Converter
  • TL-R4199G/4299G - SMB Broadband Router
  • TL-SG3109 Managed - Gigabit Switch
  • TL-SL3428/3452 - Managed Gigabit Switch
  • TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB - Web Smart Gigabit Switch
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB - Web Smart Gigabit Switch
  • TL-SL1351 - Unmanaged Gigabit-Uplink Switch

Advies

Gebruik een set van een TL-SM321A en een TL-SM321B om twee systemen op glas te koppelen.

TP-Link SFP TL-SM321 Modules schema

Meer informatie
Garantie 2 Jaar
Soort garantie Carry in
Conditie Nieuw
EAN-Code 6935364030513
Merk TP-Link
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:TP-LINK TL-SM321A SFP-transceivermodule Type module BX
Uw waardering
Vragen van klanten
Geen Vragen
Heeft u gevonden waar u naar op zoek was?

Bestand(en)

Merken

TP-Link
Yealink
Poly ( Plantronics & Polycom )
Avaya
Jabra
Axtel headsets
Audiocodes
Gigaset Pro
Grandstream
Konftel
Novick
Visions
Epos | Sennheiser
JPL Tele.com
Snom
Mitel